top of page

ZAMILUJTE SE DO ANGLIČTINY   

KONFERENCE ONLINE

Chci podpořit konferenci

Den první

Anglické časy jasně, přehledně a graficky
Bronislav Sobotka

Vizuální způsob vysvětlení anglických časů, který vám pomůže si v nich udělat jasno. Přehledné znázornění těch nejdůležitějších časů během 20 minut. Aneb "poklad" z Broňova pedagogického působení :)

https://eshop.brona.cz/product/zaklady-anglicke-gramatiky/

Na každého čeká ta správná apka
Jana Hudečková

Pořád si myslíte, že papír a tužka jsou jediný prostředek, jak se něco naučit? Nebo naopak cítíte, že vám to nestačí? Jak se ale neztratit v objemu nástrojů a aplikací, jak vybrat ty, které jsou funkční? Funkční právě pro vás? Nemusí to být jen láska na první pohled, někdy to může chvíli trvat. A já bych vám ráda ušetřila čas, seznámím vás s konkrétními aplikacemi, které dělají, co mají a ráda vás navedu, jak poznat ty, které fungují.

Kód na Včelku je "ILOVEENGLISH"

Zamilujte se do anglické výslovnosti a naučte se na ní pracovat
Irena Hůlková

Tato prezentace se věnuje anglické výslovnosti a snaží se i běžným uživatelům ukázat, že je potřeba na výslovnosti pracovat od samých začátků a hlavně, že to není vůbec složité. Dozvíte se zde, jak pro nácvik správné výslovnosti používat zdarma dostupné online slovníky a také skvělou webovou stránku youglish.com. Zároveň se seznámíte se základy fonemické transkripce, tedy s přepisem výslovnosti pomocí fonémů (znaků) a zjistíte, že i pasivní znalost této transkripce Vám při učení se výslovnosti hodně pomůže.

bottom of page